HİÇ KİMSE SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK DEĞİL

SEÇİM SONUCUNU KUTLAYAN KILIÇDAROĞLU VE BÖLÜCEK BİRBİRLERİNİ TEBRİK EDİYOR “Rasim Bölücek seçim akşamında Kılıçdaroğlu ile kucaklaşırken”

Resimde Kılıçdaroğlu’nun yanındaki adama dikkatli bakın.

KILIÇDAROĞLU’NUN SIRDAŞI OLAN BU ADAM KİM?

Kim bu adam?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun gizemli başdanışmanı ve akıl hocası.

CHP genel merkezinde en gizli ve kimsenin giremeyeceği yer bu adama tahsis edildi.

Genel merkezin 14. katında.

Adı Rasim Bölücek.

İkamet yeri neresi görünüyor biliyor mu sununuz?

ABD New York.

Durun bir dakika!

CHP genel merkezinin 14. katını kimse bilmiyor.

CHP’li Doç. Dr. Oktay Gökdemir bakın ne diyor:

Hepimiz Genel Merkezi 13 kat biliyorduk. Efendim bu bizim genel merkez 14 katmış. Kimse bilmiyor!…

12 ve 13. kat biliyorsunuz Genel Başkan ve idare katı. Oraya özel kartla çıkabilirsiniz.

Ama bir de 14. kat var. CHP’li vekiller bile bilmiyor.

Şimdi sıkı durun.

Burada Genel Başkanının başdanışmanı ve siyasi söylem danışmanı, Genel Başkanın bütün polemiklerini, konuşma metinlerini yazan bir arkadaş oturuyor.

Gizemli, müphem. Aynı zamanda etkili, yetkili de. İlgimi çekti. Kim bu bir CHP’li olarak hiçbirisinin bilmediği şahıs diyerek araştırmaya koyuldum.

Meğer 5 yıldan beri iştigal ediyormuş kendileri. Adı Rasim Bölücek” diyor.

Kılıçdaroğlu 15 Temmuz için “kontrollü darbe” demişti.

Bu fikri Rasim Bölücek’in verdiği ortaya çıktı.

15 Temmuz darbesinden sonra ABD’ye giden Rasim Bölücek orada yaşamaya başladı.

Orada büyük FETÖ’cü isimlerle görüştüğü ortaya çıktı.

Yerel seçimden sonra aynı zamanda Mansur Yavaş tarafından, belediyenin konut, altyapı, üstyapı, yol ve köprü yapan Metropol AŞ isimli şirketinin yönetim kurulu üyeliğine getirilir.

CHP genel merkezinin 14. katında CHP’li vekillerin bile bilmediği çalışmalarına devam ediyor.

Ve büyük bir mevzu deşifre oldu!

Eski MİT’çi Enver Altaylı tutuklandı. CIA ve FETÖ yetkilileri ile görüşüp faaliyet yaptığı ortaya çıktı.

Parti liderlerinin FETÖ’cü danışmanları ile sıkı irtibat halindeydi.

Bunlardan biri de Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’cü olarak anılan gizemli danışmanı Rasim Bölücek.

Rasim Bölücek, Kılıçdaroğlu’nun akıl hocası.

Enver Altaylı’nın Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı Rasim Bölücek ile 1159 defa telefon görüşmesi yaptığı ortaya çıktı.

Biz bu gizemli yapıya Gladyo diyoruz.

Derin NATO dediğimiz “Gladyoyu” bilmeyen hiçbirşeyi anlayamaz.

Büyük bir şey deşifre oldu anlayana.

FETÖ, Gladyo’nun en büyük unsurudur.

Son sözü CHP’li Tuncay Özkan’a bırakalım.

Diyor ki:

“CHP’de gizli bir karar merkezi var. Bu karar merkezi CHP’nin dışında bir oluşum. Biz de kim olduklarını bilmiyoruz. Kemal Bey orada alınan kararları MYK’ya getiriyor”

Deniz Baykal’ı kaset kumpası ile indirip Kemal Kılıçdaroğlu’nu getiren akılı görmezseniz CHP’nin FETÖ ve Gladyo tarafından nasıl ele geçirildiğini anlayamazsınız.

Kılıçdaroğlu yönetiminin FETÖ ile işbirliğini deşifre edip anlatan CHP’liler partiden tek tek atıldı dışlandı.

Rasim Bölücek kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

RASİM BÖLÜCEK VE ENVER ALTAYLI

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı Rasim Bölücek kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Bölücek asıl mesleği nedir? FETÖ ile alakası nedir, neyle suçlanıyor?

Rasim Bölücek kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, asıl mesleği nedir? Neden FETÖ ile irtibatlandırılıyor, ne ile suçlanıyor? Rasim Bölücek ile Enver Altaylı arasında nasıl bir ilişki var? Eski MİT’çi Enver Altaylı hakkında hazırlanan FETÖ iddianamesinde Rasim Bölücek’in da adı geçiyor. Bölücek’in adının geçmesinden sonra vatandaş ister istemez, “Kimdir bu Rasim Bölücek” diye merak etmeye başladı. İşte Rasim Bölücek hakkındaki bilgilerden bazıları: 

30 Oca 2014
“Amir Ateş İlahi Grubu” İran’da unutulmaz bir konsere imza atarak göğsümüzü kabarttı” RASİM BÖLÜCEK’İN TWİTTER HESABINDAKİ RESİM VE ÖVGÜSÜ AYNEN BUDUR.

RASİM BÖLÜCEK’İN ATTIĞI TWİTTER HESABINDAN “Can kardeşim Erol Olçak ve sevgili oğlu Abdullah’ı bugün Altunizade İlahiyat Camiinden sonsuzluğa uğurlayacağız. Çok hüzünlüyüm #ErolOlcak

Erol Olçak : AKP Ve Tayyip Erdoğan’ın basın ve reklam işlerini yürüten kişi. 15 Temmuz akşamı evinden çıkıp boğaz köprüsünde vurulan Akp üyesi bir kişi.

Rasim Bölücek aslen Sivaslı’dır. İYİ Partili Hasan Bölücek’in kardeşidir. Hasan Bölücek, Büyük Birlik Partisi ve MHP’de de görevlerde bulunmuştu.

KILIÇDAROĞLUNUN BAŞ DANIŞMANI BÖLÜCEK’İN CANLARIM DEDİĞİ ELİ SİLAHLI KİM?

Rasim Bölücek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanıdır. Daha önce 1999 seçimleri esnasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye danışmanlık yaptı. MHP’nin en yüksek oy aldığı seçimlerde çalıştı. Babasının eski Ülkücüler’den olduğu, Mansur Yavaş’ın CHP’den aday gösterilmesinin baş mimarlarından biri olduğu ileri sürülüyor.

Tıp doktoru olmasına rağmen reklamcılık ve siyasi propaganda alanında uzmanlaşmış bir isim olarak bilinir.

İddialara göre, “Ekmek İçin Ekmeleddin“, “Bahçeli’ye gel sen başbakan ol, biz destekleyelim“, “Kontrollü darbe” gibi CHP için kırılma noktalarını oluşturan gelişmelerin mucididir.

Türkiye onu, seçim akşamı Kılıçdaroğlu ile kucaklaştıkları resimden hatırlıyor. Yukarıdaki Görselde görülen resim: 

Rasim Bölücek seçim akşamında Kılıçdaroğlu ile kucaklaşırken

Rasim Bölücek’in adı Eski MİT’çi Enver Altaylı hakkında hazırlanan iddianameyle gündeme geldi. İddianamede Altaylı’nın 15 Temmuz darbe girişimi esnasında Rasim Bölücek ile yüzlerce kez irtibata geçtiği belirtiliyor. 

İddianamede, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra ortaya atılan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından sık sık dillendirilen, “Kontrollü darbe” ifadesinin Enver Altaylı ve CIA tarafından üretildiği, Altaylı’nın da Bölücek ile irtibatta olduğu belirtiliyor.

İddianamede adı geçen Bölücek hala CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanlığını yapıyor. Bölücek’in 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ABD’ye gittiği ve burada yaşamaya başladığı biliniyor.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE GÖREV

Bölücek 31 Mart yerel seçimlerin ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş tarafından, belediyenin konut, altyapı, üstyapı, yol ve köprü yapan Metropol AŞ isimli şirketinin yönetim kurulu üyeliğine getirildi.

CHP’NİN 14. KATINDAKİ GİZEMLİ İSİM

Rasim Bölücek, CHP binasının en üst katında kendisine ayrılan özel katta çalışmalarını yürütüyor. Ancak Bölücek’in partide bu denli önemli bir noktaya getirilerek başkanın da üstünde bir katta çalıştırılması partide bile rahatsızlığa neden olmuştu.

O rahatsızlığı CHP’li Doç. Dr. Oktay Gökdemir şöyle dile getirmişti: “Hepimiz (CHP) Genel Merkezi 13 kat biliyorduk. Efendim bu bizim genel merkez 14 katmış… Kimse bilmiyor! 12. kat biliyorsunuz Genel Başkan katı. Oraya özel kartla çıkabilirsiniz. 13. katta Erdoğan Toprak beyefendi oturuyor. Ama bir de 14. kat var… CHP’li vekiller bile bilmiyor. Şimdi sıkı durun. Burada Genel Başkanı’nın başdanışmanı ve siyasi söylem danışmanı, Genel Başkanın bütün polemiklerini, konuşma metinlerini yazan bir arkadaş oturuyor. Gizemli, müphem. Aynı zamanda etkili, yetkili de. İlgimi çekti. Kim bu hiçbirimizin bilmediği CHP’li diyerek araştırmaya koyuldum. Meğer 5 yıldan beri iştigal ediyormuş kendileri. Adı Rasim Bölücek. Ekmek için Ekmeleddin”in mucidi. 5 Haziran seçimlerinden sonra CHP’nin Devlet Bahçeli’ye “Gel sen başbakan ol biz destekleyelim” teklifi ve daha ilginci genel başkanının bir zamanlar ağzından düşürmediği 15 Temmuz için “kontrollü darbe” mottosu da bu arkadaşımıza aitmiş“.

Bir yanıt yazın

Başa Dön