CHE’NİN İntikamını Alan Kadın: Monica Ertl

Erdem GÜNALP

Sınıf mücadelesinin başarıya ulaşmasını ana koşulu, kadınlarımızla omuz omuza sınıfsal mücadeleden geçeceğini kimse unutmasın.

Sınıfsal mücadelemizde kadınlarımız yoksa bir yanımızın eksik olduğunun bilinciyle, mücadelemizde kadınlarımızla yol arkadaşlığına devam etmek zorunluluğumuz vardır.

Çünkü kadınlarımız cesur Dünyanın ta kendisidirler. Annedirler, bacıdırlar, kız kardeştirler, teyzemizdirler, haladırlar ve kızımızdır eşlerimizdir. Bizlerin varlığı onların yaşam kaynağıdır.

Kadınlarımızın kurtuluşu devrimle mümkündür. Kadınlarımızın mutlu olmadığı bir Dünya erkeklerinin mutsuzluğunu beraberinde getirir. Kadınlarımızın sınıfsal mücadele yoldaşlığı yüreklerinin sesidir.

Sevgiyle Dünya’yı sarıp sarmalarken, yeryüzünün insanlığın yüzü olmasını isterler. Çünkü onların tek vatanı vardır o da ÇOCUKLARIDIR.

Çünkü; CHE yoldaşın İntikamını da alan bir kadın yoldaşıdır. Selam olsun Monica Ertl yoldaşa, selam olsun CHE yoldaşa.

Erdem Günalp

Next Post

ATATÜRK Matematiksel Mantığa Göre Her 1000 Yılda Bir Yetişiyormuş (2)

Pts Eki 4 , 2021
ÜLGEN TÖLGE Sosyolog ve Siyaset Bilimci Atatürk’ün yetişme sürecinin matematiksel mantığı üzerine çok düşündüm ve bir şey keşfettim: Atatürk her 1000 yılda bir yetişiyormuş. Nasıl mı? Biz Türkler olarak kendimizi kirli Arap ideolojisinin kaba kılıcı olarak tanımlayıp hiçbir medeniyet tesis etmeden oraya-buraya sokuluşumuz tam 1000 yıl sürdü. Tam 1000 yıl. […]