FİLİSTİN, MESCİDİ AKSA ve BOP’CULAR‼

SADİ ÖZGÜL


Siyonist terör devleti İsrail’in Filistinlilere ve Mescid-i Aksa’ya yönelik yaptığı son saldırılar için ne düşündüğümü soruyorlar…

Buradan toplu cevap vereyim.
Filistinliler; çok büyük hataya düştüler bu sefer.
Koruyucuları olduklarını sandıkları Türk hükümetine ve Sözde Siyasal İslamcılara güvenerek, işgal altındaki Kudüs ve Mescid-i Aksa’da gövde gösterisi atraksiyonu tertip ettiler. Vatandaşı oldukları Siyonist İsrail devleti ise; onları terbiye etmek istedi.
Bundan sonrada istediğini de rahat almak için sebep üretti. Bundan sonrası ise, bir avuç kalan Filistinlilere ait toprakları, parsel parsel işgaline daha da hız vererek devam edecektir.

Gelelim bu işlerin Türkiye ayağına…
Dünyada Siyonist İsrail’i tanıyan ilk ülke Türkiye olduğunu herkes biliyor. Ama İsrail’in Türkiye’de kurulmuş olduğunu da bilmemiz gerekiyor.

Bunların güncel anlamı da şudur; Türkiye’de siyasette, ekonomide, bürokraside, diyanette, cemaat ve tarikatlarda, STK’larda, mason localarında, kısacası her alanda görünmeyen ikinci bir İsrail’in her zaman var olduğunu iyi anlamamız lazım.

İşte bu yapıya jenerik ismiyle BOP’cular diyoruz.
Yani “Büyük Ortadoğu Projesi”nin Muhibbileri diyoruz.
İşte Filistinliler de günümüzün dindar ve muhafazakar görünümlü postuna bürünen bu #HOKKABAZ BOP’çuların, tıpkı geçmişte olduğu gibi bugünde oyunlarına geliyorlar.

Oyun şöyle icra edilir hep;
İsrail öldürürken, Türkiye başta olmak üzere sözde İslam ülkeleri İsrail’i çok pis kınadıklarını açıklarlar. Savaşın gidişatı değişir ve Hamas çok sert karşılık verip İsrail’i zor durumda bıraktığında büyük abi rolü oynayan Türkiye ve Mısır ateşkes çağrısı yapar arabulucu rolünü oynarlar.

Filistin hep bu oyuna geldiği için de kaderleri hep aynı oluyor. Değişen hiçbir şey olmuyor. Filistinliler bu kafayla giderlerse hiç bir şey değişmeyecek ve hedeflerine ulaşamayacak.

BOP’çular ise, adım adım hedeflerine ulaşıyorlar.

Next Post

Numan Kurtulmuş'un Kanal İstanbul Eleştirisi

Çar May 12 , 2021
Share on Facebook Tweet Follow us