MERDAN YANARDAĞ, SEDEF KABAŞ, MURAT TAYLAN’IN KORONA TEDAVİLERİ DEVAM EDİYOR

MERDAN YANARDAĞ-SEDEF KABAŞ-MURAT TAYLAN

Tele 1 TV Kanalının önemli Gazetecilerinden Merdan Yanardağ ve Arkadaşlarının Koronavirüsü tedavileri hastanede devam ediyor

Çağımızın Vebası Korona virüsüne yakalanan Tele 1 TV kanalından Can Ataklı ve Emre Kongar’dan sonra Merdan Yanardağ, Sedef Kabaş ve Murat Taylan da aynı anda hastanede gözlem altına alındılar, tedavileri devam etmektedir.

14.12.2020 tarihinden beri hastanede yatan Merdan Yanardağ Emre Kongar ile yaptıkları 18 dakika programlarına her akşam devam ediyorlar.

Bir ilki gerçekleştiren Emre Kongar da hastaneden her akşam 18 dakika programı canlı yayına katılmıştı.

Merdan Yanardağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Değerli dostlarıma, izleyicilerimize ve okurlarıma (belki kamuoyuna da) bir açıklama yapmam gerekiyor. Kovid-19 testim pozitif çıktı.. Bugün hastaneye yatıyorum. Umarım atlatacağım. Sevgiyle, saygıyla duyururum.” ifadelerini kullanmıştı.

17.12.2020

Düşün Haber

Next Post

BİR KORONAVİRÜS VAKASI ve VATANDAŞIN FERYADI

Cum Ara 18 , 2020
Bize gelen bir iletiyi hiç değiştirmeden aynen yayınlıyoruz. Ülkemiz insanlarının ortak feryadı olarak bilinmesini istedik. Bu hassas bir dönemin belası olan Koronavirüs salgınında yetkililere de büyük işler düşmektedir. Okuyucumuzun çağrısı şöyle; “Eniştemiz Yıldıray Kanbur korana hastalığına yakalandı ve Borçka Aile hekimini arayıp eşi çağırttı. Aile hekimi dokturu Iğne ve ilaçları […]