Düşün Haber

TÜRKİYE BİRLİK PARTİSİ GENEL BAŞKANI HÜSEYİN EKİCİ’NİN BAYRAM MESAJI

Kategori : Arşiv, Makale, Yazarlar - Etiketler :, , , , , , , , - Tarih :06 Temmuz 2016 - Okunma :1.497 kez okundu

 tbp-saat2

Ülkemiz Atatürk Devrim ve ilkeleri ışığında çağdaş ve evrensel değerler yerine irticai düzene doğru sürüklenmektedir. Karanlık zihniyetli gerici yönetimleriyle toplumu köleleştirerek bir biat toplumu yaratıp, ülkenin demokratik yönetim biçimini gerici, totaliter bir yönetime dönüştürerek rejimi değiştirmek istemektedirler.

Rejim değişikliği ülkemizin bağımsızlığını da tehlikeye sokacak niteliktedir.

Ülkemizi yönetenler halkımızın dini duygularını istismar ederek, yandaşlarına rant sağlamak için dini siyasallaştırmışlardır.

Dindar ve kindar nesil yetiştirmek hırsıyla iktidar oldukları günden bu yana halkı ayrıştırmak, bölmek ve parçalamak için kullanmışlardır.

Ulusal bütünlüğümüzü bozucu, demokratik, laik ve sosyal hukuk devletini tahrip edici, hukuk tanımaz uygulamalarıyla ülkenin birlik ve beraberliğini ve devletin üniter yapısını bozmak istedikleri yakından takip edilmektedir.

Ülkemizde TOPLUMSAL BARIŞ sağlandığı takdirde saygın bir ülke olarak Ortadoğu ve komşularımızla yeniden barış ve kardeşlik sarmalında buluşacağız.

Ancak; o zaman bayramları bayram gibi kutlamak umut ve dileğiyle vatandaşlarımızın tüm günlerinin bayram sevinci içinde geçmesini temenni ediyor, en içten sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

04.07.2016

Genel Başkan

HÜSEYİN EKİCİ