Düşün Haber

Bize ulaşmak için tıklayınız

Kategori : iletisim - Etiketler : - Tarih :11 Nisan 2012 - Okunma :3.382 kez okundu

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Yorumlar (3)
 • 16 Mayıs 2012 tarihinde seyitali atılgan tarafından

  Sevgili arkadaşlar, Demokratik Sol Partinin artık yeni kana ihtiyacı var. Masum Türker’in biran önce bu partiden gitmesi lazım genel başkanlığı yapamıyor. Masum Türker yüzünden sürekli kan kaybediyoruz. Dsp 90 lı yıllarda ki gibi güçlenmesi gerekirken hep kaybediyoruz. Mevcut genel başkan ve yönetimi yüzünden bütün il başkanlıklarımız ilçe başkanlıklarımız kapandı delegelerin üyelerin ve bizlerin artık Masum Türker yönetimine dur dememiz lazım. partinin bütün paralarını yedi bu adam ve bunun yüzünden dsp’nin adı hiç bir yerde geçmiyor. Herkes Dsp’nin kapandığını sanıyor. Lütfen biran önce olağanüstü kurultaya gitmemiz lazım ve masum ve ekibinin gitmesi lazım. Masum Türker demokratik solcu değil sağ kökenli bir adam ve bunu bizim başımıza bela edende akp zihniyetidir. Onun için derhal bu adamın partiden gitmesi lazım. Rahmetli Ecevit’in kemiklerini sızlatıyor bari biz sızlatmayalım. Derhal bu adamı partiden yollayalım. Saygılarımla Seyit Ali Atılgan Amasya Dsp İl Yönetim Kurulu üyesi

 • 17 Temmuz 2012 tarihinde haberadmin (Yazar) tarafından

  Demokratik Sol Parti Eski Miilletvekili Sayın Hasan Macit Bey’ in Kayınbiraderi Ali Yeşilyurt Burdur’da vefat etmiştir. Merhuma Allah’ tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

 • 08 Aralık 2014 tarihinde SULTAN KARABABA-TRİTTİN tarafından

  DEĞERLİ KIZIM ARZU KÖK,

  DÜNYAYI BİR AVUÇ PARAZİT HEM YÖNETİYOR, HEM BEYİNLERİMİZİ EĞİTİMLER ÜZERİNDEN VE BEYİNLERİMİZİ ZEKA GERİLİKLERİ OLANLARLA BAĞLANTILAR KURARAK, SIRTIMIZA BİNDİRİYOR VE KENDİMİZ İÇİN YAŞADIĞIMIZI, DÜŞÜNDÜĞÜMÜZÜ ZANNEDEREK, YAŞATTIRIYOR VE BEYİNLERİMİZE BAĞLANMIŞ BİR SÜRÜ GERİ ZEKALILARI DA BİRLİKTE TAŞIYORDUK. BURADA BİZİ EBEVENYLER YETİŞTİRİYOR VE BİZE VERİNE TERBİYE DİREK OLARAK BEYNİMİZE BAĞLANAN SIĞIRLARA AKTARILIYOR VE ONLARI DÜNYAYA GETİRENLER EVLAT YETİŞTİRİRKEN YORULMUYORLARDI VE DUYGULARIMIZLA BİRLİKTE DÜŞÜNCELERİMİZİ BENLİKLERİMİZDEN ÇALARAK BİTLEŞTİRİYORDI, HEM DE SOYKIRIM YAPIYORDU.

  ŞİMDİ GEN LABORATUARLARI KURACAĞIZ VE MİLYONLARCA İNSAN MEMLEKETİMİZDE KATLEDİLDİ, ONLARIN YÜKSEK KALİTELİ GENLERİ KİMLERE MONTAJ EDİLDİ, BEYİNLERİMİZ HANGİ BİT BEYİNLERE TAKILI VE BİZLERİ DE AYNI SEVİYEYE DÜŞÜRMEK İÇİN BEYİNLERİMİZİ BİLGİSAYARLAR ÜZERİNDEN KONTROL ALTINDA TUTUP, GELİŞİMLERİMİZİ FİLTRELEYİP, BİLHASSA AVRUPA DA Kİ TOLLİK BOŞLARA AKTARIYORLAR!
  SİZLER BU KONULAR HAKKINDA YETERİ KADAR BİLGİ ALDINIZ AMA ONLARIN SİZE ÖĞRETTİĞİ DEDİKODU VE ÖNYARGILARLA HABER YAPMAYA DEVAM EDİYORSUNUZ. YANİ ROBOTLUKTAN ÖNCE KURTULMASI GEREKENLER ÖNCE SİZLERSİNİZ. YAVRUCUĞUM.

  DOLAYISIYLA HERKESİN ORTAK SORUMLULUĞU NASIL BİR EĞİTİM ALMAMIZ KONUSUNDA TEZLERİNİ YAZMASI VE TOPLUMA ANLATMASI OLACAKTIR. BU KONU DA HASSAS OLDUĞUNU GÖRDÜM VE SOSYAL ADALETLİ EVLATLARIN YETİŞMESİ İÇİN ÇOCUK YETİŞTİRME TECRÜBELERİNİ HALKA ANLATMANI İSTERİZ.

  KOLAY GELSİN YAVRUCUĞUM SANA.

  ANASULTAN KARABABA-TRİTTİN

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :

  Son Eklenen Video

  dusunhaber-m.halil.arik.konusma video
  Facebook Twitter Rss

  Güncel Haberler